Wisata Singapura TempatwisataBizID

Tempat Wisata Di Singapura tempatwisatabizid Hyrja per te rriturit fillon ne S $ 23 dhe normat nuk jane zbritur jane ne dispozicion per femijet dhe te moshuarit. Lexo per me shume informacion ne Marina Bay Sands SkyPark dhe kuverte vezhgimi ne Singapor. Kuverte vezhgimi merr nje ane te zones rooftop e Marina Bay Sands, lart mbi qytet dhe doke Perfshire pamje sy nje zog mbreselenese se Xhennete nga ana e Gjirit, park futuristic Singaporit dhe strukturat e mahnitshme peme metalike. Koha me e mire per te ardhur deri ne SkyPark mbremje ne fillim, do te thote qe ju te merrni per te pare Singapore nga dy dite e nate, dhe ne qofte se ju jeni me fat, ndoshta edhe nje muzg. Parku eshte i hapur nga ora 9:30 deri ne oren 22:00 (ne oren 23:00 ne fundjave). Getting ketu eshte e lehte, te marre MRT, ndalesa e me i afert eshte ne qender te qytetit, dhe nga ketu ju mund te ecin permes qender luksoze direkt ne hollin gjigant e hotelit. Kreu ne tavolinen e regjistrimit ne pjesen e poshtme te kulles tre, ka nje ashensor te vecante per te marre ju ne katin e 56-te dhe zonen ne natyre shikimin. Tempat Wisata Di Singapura tempatwisatabizid

Tempat Wisata Di Singapura tempatwisatabizid Ajo eshte konsideruar vlere duke marre turne udhezuar e SkyPark, i cili ndodhe ne 10:00, 14:00 dhe 21:00 cdo dite. Ne vend te vetem duke veshtruar qytetin qe ju mund te merrni nje pasqyre shume me te thelle ne te gjitha pamjet e mahnitshme, si dhe nje histori ne vazo te Singaporit. Ju gjithashtu merrni per te hyre ne zonen e pishine, e cila zakonisht eshte e rezervuar vetem per mysafiret. Mjerisht ata nuk ju japin kohe te mjaftueshme per nje renie e horizontit te shpejte! Cdo turne mund te marrin vetem nje numer te kufizuar te njerezve perreth dhe regjistrimi fillon nga ora 09:30 ne nje baze te pare vijne-pare ka sherbyer. Mos u shqetesoni shume ne qofte se ju nuk arrijne nje turne, ka shume per te pare; Te jete i sigurt per te marre aparatin tuaj keshtu qe ju mund te marre shume te shtena. Keto jane fotografite qe do te beje-te gjithe ne shtepi xheloz. Kjo nuk mund te jete mendimi me i larte qe ju mund te merrni te qytetit, por i ulur ne maje te nje hoteli te tilla te famshme me pamje te dyfishte te rrokaqiejt ne qender te qytetit dhe anije me poshte eshte edhe vlere te udhetimit up. Tempat Wisata Di Singapura tempatwisatabizid